informative-blockTooway Nedir?

Tooway uydu üzerinden yüksek hızda, iki yönlü internet bağlantısı sağlayabilen bir servistir. Kolay kurulabilen küçük uydu anteni (77 cm), bilgisayarınızı, evinizdeki ya da ofisinizdeki lokal ağ şebekenizi, herhangi bir karasal kablo ya da 4,5G bağlantısı olamadan doğrudan uydu üzerinden internete bağlar.

Tooway, dünya telekomünikasyon devlerinden Eutelstat/Skylogic’in  bir hizmeti olup, bu hizmetin Türkiye’deki ilk ve en büyük pazar payına sahip (%45,1) distribütörü Eser Telekom olmuştur.

Tooway’in Avantajları

Yüksek Hızlı İnternet
Geleneksel internet  bağlantılarında çok  daha hızlı olan Tooway, web taraması, elektronik posta kullanımı, müzik indirme ya da video seyretme gibi ihtiyaçlarınız için kesintisiz  geniş bant internet servisidir. *Özel bir modem ile 30 Mbps’ye kadar downlad ve 6 Mbps’ye kadar upload hızlarıyla Tooway sayesinde internet artık hep istediğiniz kadar hızlı olacak.

Uygun Tarife Seçenekleriyle Düşük Maliyet
İster kendiniz, ister aileniz, ister işiniz/işyeriniz için, uygun bir tarife paketiyle Tooway uydu internet servisine sahip olmanız mümkündür.

Çeşitli Kullanıcı Profillerine Cevap Veren Tarife Seçenekleri
Tooway uydu interneti, çeşitli kullanıcı ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla farklı kullanıcı profilleriyle sunulmaktadır. Tooway ile en uygun kapasite ve fiyatla geniş bant internet bağlantısına sahip olabilirsiniz. Kullanıcıların beğenisine sunulan Tooway’in en yeni servis modeli olan OPEN ile uydu üzerinden limtsiz internet bağlantısının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.
Tooway uydudan internet servisi indirilecek veri miktarına bağlı olarak standart ve profesyonel kullanım olmak üzere toplam sekiz servis paketi sunmaktadır. Bağlantı hızı 30 Mbps Download ve 6 Mbps Upload’ a kadar çıkabilmektedir.

Yaygın Kapsama Alanı
Avrupa, Akdeniz, Ortadoğu ve Kafkasya bölgesindeki tüm kullanıcılar Tooway Uydu İnternet Servisi’ni aynı hizmet kalitesi ile kullanabilmektedir. Aynı şekilde, ister şehir merkezinde, ister taşrada olsun her kullanıcı, hiçbir kablo, telefon bağlantısı ya da 4,5G bağlantısı gerekmeden Tooway ile İnternet erişimine sahip olabilmektedir.

Kolay Kurulum
Tooway ile internet bağlantısı çok kolaydır. Küçük bir uydu anteni, bulunduğunuz binanın dışına uygun bir yere monte edilir. Kullanıcılar bu kurulumu kendileri yapabilecekleri gibi, tecrübeli kurulum elemanlarımızdan da destek alabilirler. Uydu modemi bilgisayara bağlandığında internet bağlantısı kullanıma hazır hale gelmektedir. Eser Telekom Tooway hizmetleri için 7/24  (0312 890 0 444 ) teknik destek sağlayan tek şirketdir.

Ek Avantajlar
Tooway için kullandığınız uydu anteniyle çok kanallı televizyon yayınlarını alabilmeniz (digiturk), internet üzerinden telefon görüşmeleri yapabilmeniz (VoIP), Güvenlik kameraları ile görüntü aktarımı yapabilmeniz ve kablosuz ev şebekesi ile evinizin her yerinden kablo bağlantısı gerekmeden interneti kullanmanız mümkündür.

Tooway Dökümantasyon

Tooway Modem Teknik Döküman

Tooway Profesyonel Modem Teknik Döküman

Tooway Kurulum Rehberi

Tooway Modem Kullanıcı Kılavuzu

TOOWAY KURULUM VİDEOSU
0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
E-Posta Gönder

Üzgünüz, şimdilik çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakabilirsiniz.

* Adınız
* E-Posta Adresiniz
* Sorunuzu Açıklayınız
Giriş Yap

Desteğe mi ihtiyacınız var? Canlı destek ile konuşarak hemen bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adınız
* E-Posta Adresiniz
* Sorunuzu Açıklayınız
We're online!
Geri Bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize geri bildirim bırakmaktan çekinmeyin.

Desteğimize nasıl puan veriyorsunuz?