Chat with us, powered by LiveChat
Uzaynet montaj yapıldıktan sonra 2 yıl süresince garantilidir. Garanti dışı yerinde servis hizmeti için 129 lira servis ücreti ve ayrıca yol ücreti (km başına 0,85 lira) ücreti bulunmaktadır.    
Uzaynet sisteminin aylık kotası, kullanıcının download+upload kullanımının toplamı şeklinde hesaplanır. Aylık kota; Sistemin kurulduğu günden, bir sonraki otuzuncu gün arasında ölçülür.    
Uzaynet servislerinin paketlerinde download ve upload tarafında ayrı bir adil kullanıcı kotası uygulanmaktadır. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak için Uzaynet çağrı merkezimizden herhangi bir satış yetkilimiz ile görüşebilirsiniz. Konnect/Uzaynet Çağrı Merkezi : 0312 890 0 444    
Uzaynet uydu internetin toplam set ağırlığı yaklaşık 15 kg dır.    
Uzaynet ürün ve hizmeti kurulumdan sonra 14 gün içinde abone memnun kalmaz ise kurulum ve aktivasyon ücretleri hariç müşteriden alınan diğer ücretler iade yapılarak, abonelik sonlandırılır. Bu noktada müşterinin sözleşmede yazılı bulunan anlaşmalı Kargo şirketi ile tüm donanımı eksiksiz ve sağlam şekilde Eser Telekom ofislerinden birisine ulaştırması gerekmektedir.    
Satın alma kampanyası dahilindeki tüm paketlerin taahhüt süresi 24 ay ile abonelik işlemleri yapılmaktadır. Taahhüt süresinden önce bitirilen sözleşmelerde, abonenin tercih ettiği pakete ait sağlanan faydalar aboneden talep edilir.    
Uzaynet Uydu İnternetinizin aylık kotası konnect sisteminin aktif olduğu tarihten sonraki, 30 günlük periyotlar şeklinde sıfırlanır. Örnek olarak ayın 22. günü hizmet almaya başlayan bir abonenin aylık kotası her ayın 22. gününde sıfırlanmaktadır.    
Konnect Uydu internetine bağlı bulunan bilgisayarınızdan, http://checkportal.skylogicnet.com adresine girdiğinizde otomatik olarak IP' niz ve MAC adresiniz tanınarak kullanım bilgisi ekranınıza yansıtılmaktadır. Bu linke erişebilmeniz için bilgisayarınızın mutlaka konnect modeme bağlı olması gerekmektedir.
Uzaynet için düzenlenecek aylık uydu internet hizmeti faturalarını anlaşmalı bankalardan veya kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı şuan için abone numaranız ile birlikte, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, İş Bankası, Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası ve Tekstilbank üzerinden verilebilmektedir..  
Uzaynet uydu internet hizmetini satın aldığınızda en geç 3 (üç) işgünü içinde kurulum ekiplerimiz sizi Konnect uydu internet hizmeti ile buluşturacaktır.  
Eser Telekom Konnect distiribütörleri içinde 7/24 teknik destek veren tek operatördür. 0312 890 0 444 çağrı merkezi numarası veya destek@esertelekom.com a ulaşmanız durumunda görevli operatörlerimiz size en kısa zamanda yardımcı olacaklardır.  
Uzaynet uydu interneti normal şartlarda profesyonel bir kurulumcu ile en geç iki saat içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir. http://youtu.be/cM8Bbh2eJyc
Uzaynet uydu internet seti içinde; anten, konnektörler, anten ayağı, kablo, LNB, Konnect modem ve hediye olarak sunulan wi-fi router bulunmaktadır.  
Sabit IP’niz olduğu taktirde VPN, CIR Tunel uygulamalarını kullanabilirsiniz. Özel uygulamalarınız için Eser Telekom mühendisleri ile iletişime geçmenizi öneririz.  
Uzaynet uydu internet servislerinde aylık 9 ₺ gibi bir ücret karşılığında (1) bir adet sabit/statik IP kullanabilirsiniz.  
Seçtiğiniz uydu internet paketiniz aylık kota sınırını aştığınızda, ek kota satın alabilirsiniz Ek Kota fiyatlarımız aşağıdadır. 1     GB Ek Kota : 65 ₺ 10   GB Ek Kota : 550 ₺     50   GB Ek Kota : 2.000 ₺    100 GB Ek Kota : 2.450 ₺ Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
Seçtiğiniz uydu internet paketinin aylık kota sınırını aştığınızda ekstra bir ücretlendirme yapılmaz. Ancak paketinizin başlangıçta belirlenmiş download/upload hızı standart tooway 16, 25 ve 40 paketleri için 64/64 kbps a düşürülür. Konnect paketlerinde ise kullandığınız paketin özelliğine bağlı kalmak kaydı ile 80 Gbyte dan sonra  hızınız 3/1 Mbps a düşürülür.
Uzaynet uydu interneti anteni 160 km/h hızla esen rüzgarlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Aşırı yoğun yağmur veya kar haricinde uydu internet hizmeti çok sağlıklı bir şekilde verilebilmektedir.  
Konnect uydu interneti anteni yalnızca 72x68 cm ölçüsündedir. Anten çok yer kaplamaz ve görüntü kirliliği kesinlikle yaratmaz.  
Uzaynet ile uydu üzerinden internete bağlanabilmeniz için ethernet yada wi-fi bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarınızın olması yeterlidir.  
Konnect , internet erişimi için kullanılan çift yönlü yüksek hızlara erişebilen geniş bant uydu internet hizmetidir. Konnect uydu internet hizmetini kullanmak için kesinlikle telefon hattına ihtiyacınız yoktur.

konnect     yetkili     uzaynet