İADE KOŞULLARI

Satın alınan uydu internet seti ürün fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edilebilir. Bunun için;
a) Ürün faturası ile birlikte getirilmeli veya kargolanmalıdır.
b) Ürün orjinal ambalajı veya kutusuyla birlikte getirilmeli veya kargolanmalıdır.
c) Ürün herhangi bir şekilde hasar görmemiş, boyası çizilmemiş, eskitilmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.
d) Ürün tüm aksesuarları, bağlantı kabloları, kitap ve CD gibi dokümanları ile birlikte eksiksiz olarak getirilmelidir. İade sırasında ambalajı ve/veya aksesuarları eksik veya hasarlı olduğu belirlenen ürünlerin bu parçaları müşteriye fatura edilir.

GARANTİ KOŞULLARI

Eser Telekom Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafında satılan tüm ürünler işçilik, tasarım ve malzeme hatalarına karşı en az 2 yıl süreyle üretici firmanın garantisi altındadır. İlk iki yıldan sonraki garanti süresince oluşabilecek arızalarda tüm ürünler için tamir bakım onarım hizmeti verilmektedir. Garanti süresi içinde arızalanan ürünler teknik servis tarafından tamir edilir veya tamiri mümkün değilse yenisi ile değiştirilir ve en kısa süre içerisinde müşteriye iade edilir. Yangın, sel, deprem, yıldırım, yüksek voltaj ve benzeri felaketlerle kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Kullanıcı hataları konusunda aşağıdakilerle sınırlı olmayan şu örnekler verilebilir:
a) Ürünün kullanım kılavuzunda belirtilen montaj, voltaj ve çevre şartları dışında çalıştırılması,
b) Ürünün fiziki darbe ve hasar alması,
c) Ürünün portlarına tasarlandığı iş için uygun olmayan bir başka bağlantının yapılması (örneğin, Ethernet portuna telefon santralından bağlantı yapılması),
Garanti kapsamı dışındaki arızalı ürünler Eser Telekom A.Ş. tarafından tamir bedeli karşılığında yapılmaktadır. Tamir bedeli müşteriye faturalandırılarak, peşin talep edilir.