Uzaynet ile Başarı Hikayeleri - Cemil Özgür İnşaat

Firmamız 1946 yılından bugüne kadar toplam tutarı 1,5 milyar doları bulan onlarca baraj, yol, üniversite, fabrika ve bina inşaatlarını başarıyla tamamlayarak ülkemizin hizmetine sunmuştur. Cemil Özgür İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. taahhüdünü üstlendiği projelerde 17 milyon m³’den fazla baraj dolgusu, 600 km’den fazla yol inşaatı ve toplam alanı 1.000.000 m²’den fazla olan bina ve endüstriyel tesis inşaatını tamamlamıştır.

Cemil Özgür İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ülkemizde devam eden taahhüt işlerinin yanında, bugüne kadar edindiği tecrübeler ışığında Rusya ve Fildişi Sahili’nde üstlendiği inşaat projelerini de başarıyla yürütmektedir.

Cemil Özgür İnşaat olarak internet alt yapısının olmadığı veya yetersiz hızda olduğu,Ankara- Niğde otoyolu Kırşehir bağlantı yolu projemizde (ocak ve plent sahaları için ayrı ayrı kurumlar yapılmıştır),Antalya Taş Ocağı ve Asfalt Plenti şantiyemizde, Gürcistan HES inşaat projemizde ve mevcut internet alt yapısında yaşanabilecek kesintilerin ve kapasite problemlerinin önüne geçmek için yedek internet olarak Ankara Merkez Ofisimizde, Uzaynet ile Uydudan internet hizmetini kullanmaktayız. Tüm kullanım alanlarımızda Uzaynet’ten çok memnun olmakla beraber gelecek projelerimizde de hizmet almayı planlamaktayız. Çözüm ortağımız olan Uzaynet’e teşekkür ederiz.