Chat with us, powered by LiveChat

Uzaynet Uydu İnternet

Uzaynet Nedir?

Uzaynet uydu üzerinden yüksek hızda, iki yönlü internet bağlantısı sağlayabilen bir servistir. Kolay kurulabilen küçük uydu anteni (77 cm) ile herhangi bir karasal kablo ya da 4,5G bağlantısı olmadan doğrudan uydu üzerinden internet sağlar.

Uzaynet, dünya telekomünikasyon devlerinden Eutelstat/Skylogic’in bir hizmeti olup, bu hizmetin Türkiye’deki ilk ve en büyük pazar payına sahip (%45,1) distribütörü Eser Telekom’dur.

Uzaynet'in Avantajları

Geleneksel internet bağlantılarında çok daha hızlı olan Uzaynet, web taraması, elektronik posta kullanımı, müzik indirme ya da video seyretme gibi ihtiyaçlarınız için kesintisiz geniş bant internet servisidir. Özel bir modem ile 30 Mbps’ye kadar downlad ve 6 Mbps’ye kadar upload hızlarıyla Uzaynet sayesinde internet artık hep istediğiniz kadar hızlı olacak.

Uygun Tarife Seçenekleriyle Düşük Maliyet

İster kendiniz, ister aileniz, ister işiniz/işyeriniz için, uygun bir tarife paketiyle Uzaynet uydu internet servisine sahip olmanız mümkündür.

Çeşitli Kullanıcı Profillerine Cevap Veren Tarife Seçenekleri

Uzaynet uydu interneti, çeşitli kullanıcı ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla farklı kullanıcı profilleriyle sunulmaktadır. Uzaynet ile en uygun kapasite ve fiyatla geniş bant internet bağlantısına sahip olabilirsiniz. Kullanıcıların beğenisine sunulan Uzaynet’in en yeni servis modeli olan OPEN ile uydu üzerinden limtsiz internet bağlantısının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Uzaynet uydudan internet servisi indirilecek veri miktarına bağlı olarak standart ve profesyonel kullanım olmak üzere toplam sekiz servis paketi sunmaktadır. Bağlantı hızı 30 Mbps Download ve 6 Mbps Upload’ a kadar çıkabilmektedir.

Yaygın Kapsama Alanı

Avrupa, Akdeniz, Ortadoğu ve Kafkasya bölgesindeki tüm kullanıcılar Uzaynet Uydu İnternet Servisi’ni aynı hizmet kalitesi ile kullanabilmektedir. Aynı şekilde, ister şehir merkezinde, ister taşrada olsun her kullanıcı, hiçbir kablo, telefon bağlantısı ya da 4,5G bağlantısı gerekmeden Uzaynet ile İnternet erişimine sahip olabilmektedir. 

Kolay Kurulum

Uzaynet ile internet bağlantısı çok kolaydır. Küçük bir uydu anteni, bulunduğunuz binanın dışına uygun bir yere monte edilir. Kullanıcılar bu kurulumu kendileri yapabilecekleri gibi, tecrübeli kurulum ekiplerimizden de destek alabilirler. Uydu modemi bilgisayara bağlandığında internet bağlantısı kullanıma hazır hale gelmektedir. Uzaynet Müşteri Hizmetleri 7/24  (0312 890 0 444 ) teknik destek sağlar.

Ek Avantajlar

Uzaynet için kullandığınız uydu anteniyle çok kanallı televizyon yayınlarını alabilmeniz (digiturk), internet üzerinden telefon görüşmeleri yapabilmeniz (VoIP), Güvenlik kameraları ile görüntü aktarımı yapabilmeniz ve kablosuz ev şebekesi ile evinizin her yerinden kablo bağlantısı gerekmeden interneti kullanmanız mümkündür. 

konnect     yetkili     uzaynet