• Uzaynet
  • Teknik
  • Abonelik
  • Ödeme

Uzaynet, internet erişimi için kullanılan çift yönlü yüksek hızlara erişebilen geniş bant uydu internet hizmetidir. Uzaynet uydu internet hizmetini kullanmak için telefon hattına ihtiyacınız yoktur. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Uzaynet uydu internet hizmeti kurulumu, abonelik başvurunuzdan en geç 3 (üç) iş günü içerisinde, kurulum ekiplerimizin belirttiğiniz adrese gelerek ve size özel bir kurulum sağlayarak tamamlanır.

Uzaynet uydu interneti anteni 160 km/h hızla esen rüzgarlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Aşırı yoğun yağmur veya kar haricinde uydu internet hizmeti sağlıklı bir şekilde verilebilmektedir.  

Uzaynet anteni yaklaşık 36.000 km uzaydaki uydu ile haberleşerek internet sağlar. Bu mesafe yaklaşık 600ms bir gecikme meydana getirdiğinden, gerçek zamanlı online oyun deneyiminiz olumsuz etkilenebilir.

Uzaynet uydu internetin toplam set ağırlığı yaklaşık 15 kg dır.

Uzaynet uydu interneti anteni yalnızca 72×68 cm boyutundadır. Anten çok yer kaplamaz ve görüntü kirliliği yaratmaz.  

Evet. Uzaynet uydu internet servislerinde aylık 15 TL gibi bir ek ücret karşılığında (1) bir adet sabit/statik IP kullanabilirsiniz.  

Evet. Sabit IP’niz olduğu taktirde VPN, CIR Tunel uygulamalarını kullanabilirsiniz. Özel uygulamalarınız için Uzaynet teknik destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Uzaynet limitsiz kampanyaları başka bir kampanya ile birleştirilemez. Detaylı bilgi için; 0312 890 0 444 çağrı merkezimiden bize ulaşabilirsiniz.

Uzaynet montaj yapıldıktan sonra 2 yıl süresince garantilidir. Garanti dışı, yerinde servis hizmeti için 200 TL servis ve km başına 1 TL yol ücreti  uygulanır.

Uzaynet ürün ve hizmeti kurulumdan sonra 14 gün içinde abone memnun kalmaz ise kurulum ve aktivasyon ücretleri hariç müşteriden alınan diğer ücretler iade yapılarak, abonelik sonlandırılır. Bu noktada müşterinin sözleşmede yazılı bulunan anlaşmalı kargo şirketi ile tüm donanımı eksiksiz ve sağlam şekilde Eser Telekom ofislerinden birisine ulaştırması gerekmektedir.

Evet. Uzaynet bölge ve yer değişikliği işlemleri ile detaylı bilgi almak için; 0312 890 0 444 çağrı merkezimiden bize ulaşabilirsiniz.

Evet. Anlaşmalı olduğumuz bankaların mobil veya online işlemler menülerinden, Uzaynet (ESER TELEKOM) faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz bankaların listesini görmek için tıklayınız.

Evet. Anlaşmalı olduğumuz bankaların mobil veya online işlemler menülerinden, Uzaynet (ESER TELEKOM) faturalarınızı otomatik ödeme talimatıyla ödeyebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz bankaların listesini görmek için tıklayınız.

Uzaynet arıza/bakım servis ücreti 250 TL’dir. Fiyatlara KDV dahildir.